کلاس ها ی کودک وخردسال

shadow

اهداف اصلی دوره کودک و خردسال

  • اولویت اصلی کار در دوره‌های مخصوص کودکان علاقه مند کردن خواهد بود به طوری که آنها احساس کاملا متفاوتی نسبت به کلاس‌های مدرسه داشته و خودِ کودکان مشتاق به یادگیری و همکاری با اساتید شوند.در این راستا، برای بهبود کلیه مهارت‌های زبانی این گروه سنی مخصوصا در ترم‌های اولیه، تدریس از طریق شعر و بازی‌های آموزشی صورت می‌گیرد
  • تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی مکالمه کنند.
  • اساتیدی که برای دوره آموزش انگلیسی برای کودکان در موسسه ژیوان انتخاب شده‌اند، افرادی هستند که همگی دوره‌های ویژه تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC جهت تدریس این رده سنی را گذرانده‌اند.این اساتید علاوه بر دوره‌های مخصوص تدریس کودکان، دوره‌های روانشناسی کودکان را نیز گذرانده‌اند تا در کلاس های آموزش زبان انگلیسی به کودکان، توانایی انتقال مفهوم به بهترین شکل را برای زبان‌آموزان داشته باشند.
  • روند آموزش و شیوه تدریس اساتید در موسسه ژیوان به‌صورت منظم از طریق دوربین‌های مداربسته کنترل شده و کیفیت آن به‌طور آنلاین سنجیده می‌شود

مجموعه کتاب های Pockets ویژه آموزش زبان به خرسالان(3تا 7)

مجموعه کتاب های Pockets توسط ماریو هررا (Mario Herrera) و باربارا هوجل (Barbara Hojel) به تحریر در آمده که هر دو دارای سابقه درخشانی در زمینه تدریس زبان به کودکان هستند .

در این مجموعه تلاش شده تا محیطی شاد و مفرح برای زبان آموزان فراهم شود تا کودکان شما با شعر و موزیک و تصویر های شاد، به آموزش زبان انگلیسی بپردازند.

مجموعه کتاب pockets در 3 سطح در موسسه زبان ژیوان تدریس میشود که هر سطح شامل 3 ترم میشود.(جمعا 9 ترم )

shadow
shadow

مجموعه کتاب های First friends ویژه آموزش زبان به کودکان (7تا12)

کتاب های First Friends ساختار قوی، منسجم و مشخصی دارند که همین ساختار و طرح درس آن باعث انتخاب این کتاب از سوی آموزشگاه زبان ژیوان شده است.

از ویژگی دیگر این کتاب نحوه یادگیری سریع و راحت زبان توسط زبان آموزان است که محیطی صمیمی برای یادگیری زبان برای کودکان شما فراهم آورده است .

این مجموع کتاب شامل 3 جلد که هر جلد در 2 ترم تدریس میشود.(جمعا 6ترم)

تعداد نفرات و تعداد جلسات

با توجه به اهمیت تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی و اختصاص زمان کافی به زبان آموزان برای صحبت کردن، تعداد نفرات هر کلاس چه حضوری و چه به صورت آنلاین به صورت 5 تا 6 نفره در نظر گرفته شده است

تعداد جلسات برای کلاس های خردسالان و کودکان درهر ترم 14 جلسه میباشد. و2 جلسه آخر هر ترم صرفا مختص به کلاس‌ های بحث آزاد بوده که در آن تمام تلاش بر فعال سازی ساختارها و کلمات نوآموخته در طول ترم در مکالمات زبان آموزان است.

نحوه تعیین سطح و ثبت نام

از آنجا که 5 نفر سوپروایزر به صورت تمام وقت در شعبه مرکزی مشغول به فعالیت هستند، تعیین سطح و مشاوره رایگان همه روزه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 3 ظهر تا 21 شب به صورت شفاهی و رایگان انجام شده و پس از تعیین سطح، زبان آموزان می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

همچنین زبان آموزان میتوانند به صورت آنلاین و تلفنی اقدام به تعیین سطح کنند.

shadow

جهت مشاوره 24 ساعته می توانید به واتساپ که آیکون آن در سمت راست سایت موجود است پیام دهید.

shadow