کلاس های کودک و خردسال

shadow

اهداف کلاس های کودک و خردسال

  • از دیگر اهداف اصلی آموزشی موسسه زبان ژیوان در دوره‌ های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، علاقمند کردن آنها به یادگیری زبان انگلیسی است.به همین خاطر، اولویت اصلی کار در دوره‌های مخصوص کودکان این خواهد بود که آنها احساس کاملا متفاوتی نسبت به کلاس‌های مدرسه داشته و خودِ کودکان مشتاق به یادگیری و همکاری با اساتید شوند.در این راستا، برای بهبود کلیه مهارت‌های زبانی این گروه سنی مخصوصا در ترم‌های اولیه، تدریس از طریق شعر و بازی‌های آموزشی صورت می‌گیرد.
  • در دوره آموزشگاه زبان کودکان علاوه بر آموزش کتاب اصلی از منابع دیگری مانند کتاب کار در منزل، آهنگ، کتاب لغات مخصوص کودکان و فیلم‌های کارتونی استفاده می‌شود. تمامی این منابع آموزشی بر اساس درک کودک تهیه شده است و هیچ خبری از اطلاعات سخت و پیچیده نیست تا کودک از یادگیری زبان سرخورده نشود
  • تمامی اساتیدی که در دپارتمان کودکان ژیوان مشغول به تدریس هستند 45ساعت آموزش روانشناسی کودک را گذرانده‌اند و کاملا با شیوه های برخورد و رفتار با کودکان آگاه و مسلط هستند.
  • همه ی کلاس های خردسال و کودک دارای گروه های واتساپی هستند که ارتباط و گزارش دهی به اولیا را تسهیل میکند از طرفی اساتید ویدیو های آموزشی کودکانه مرتبط با درس و به صورت برنامه ریزی شده در اختیار بچه ها قرار میدهد تا آموزش با کیفیت تر باشد

مجموعه کتاب هایPocket ویژه آموزش زبان انگلیسی خردسالان

این مجموعه از کتب ویژه خردسالان (4 تا7 سال) شامل 3 جلد کتاب می باشد که هر کدوم در 3 ترم تدریس میشود .(جمعا 9 ترم)در کتاب سطح 1، زبان آموزان درباره موضوعات مختلف مطلب می خوانند. زمینه موضوعات در کتاب سطح 1، کلاس درس، بدن، اسباب بازی ها، خانواده، حیوانات خانگی، لباس ها، غذا، اثاثیه خانه و طبیعت است.در این کتاب مطالعه درباره موضوعات مختلف که به زندگی اجتماعی و فردی مربوط می شود ادامه دارد. موضوعات این کتاب، مدرسه، احساسات، نمایشگاه، افرادی که می شناسیم، حیوانات باغ وحش، لباس مناسب فصل های مختلف، غذاهای مورد علاقه، همسایه و آسمان است.کتاب Pockets سطح 3 مثل دو کتاب دیگر شامل مطالبی درباره مدرسه، سلامت، ساخت اسباب بازی، جامعه، مزرعه، لباس دیگران، رستوران، فکر کردن درباره اینکه برای تفریح کجا باید بروید و کوهنوردی صحبت می ش

shadow
shadow

مجموعه کتاب هایFirst friends ویژه آموزش زبان انگلیسی کودکان

سری کتاب های First friends 1.2.3 ویژه کودکان(7 تا 9 سال)که هر کتاب در 2 ترم تدری می شود (6ترم)کتاب های آموزشی First Friends، دوره سه سطحی برای زبان آموزان مبتدی و نونهال است که یادگیری زبان انگلیسی و الفبای لاتین را به تجربه ای سرگرم کننده و لذت بخش تبدیل می کند.

کتاب های (First Friends (American English ساختار قوی، منسجم و مشخصی دارند که باعث می شوند مدرسان به راحتی تدریس کنند، زبان آموزان به راحتی یاد بگیرند، محیط، فضای کلاس و روش های آموزش و یادگیری دوستانه، صمیمی و سرگرم کننده باشند.

با کمک آهنگ ها، بازی ها و داستان ها، زبان آموزان کودک می توانند خیلی زود و با اعتماد به نفس کافی در زندگی روزمره از زبان انگلیسی استفاده کنند و الفبای لاتین را بفهمند.

. .

شرایط ترم

  • هر ترم به صورت 16 جلسه یک ساعت و نیم تشکیل می شود
  • تمامی کلاس ها با جمعیت کم برگزار می شود تا فرصت مکالمه برای همه ایجاد شود
  • هزینه هر ترم 340 هزار تومان میباشد تومان می باشد
  • ستفاده از مجرب‌ترین روانشناسان کودک جهت نظارت بر امور آموزشی
  • مشاوره‌های منظم و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری توسط کارشناسان موسسه

نحوه تعیین سطح و ثبت نام

از آنجا که 5 نفر سوپروایزر به صورت تمام وقت در شعبه مرکزی مشغول به فعالیت هستند، تعیین سطح و مشاوره رایگان همه روزه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 3 ظهر تا 21 شب به صورت شفاهی و رایگان انجام شده و پس از تعیین سطح، زبان آموزان می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

همچنین زبان آموزان میتوانند به صورت آنلاین و تلفنی اقدام به تعیین سطح کنند.

shadow

جهت مشاوره 24 ساعته می توانید به واتساپ که آیکون آن در سمت راست سایت موجود است پیام دهید.

shadow